בניית אתרים ומולטימדיה

בניית אתרי אינטרנט ומולטימדיה דיגיטלית

כל עסק , מיזם , עסקן עצמאי, חברה או ארגון זקוק לאתר אינטרנט אולם לא כל האתרים ושפות התכנות מתאימות לאתר של עסק. אז איזה אתר מתאים לי? האם אני זקוק לאתר גלריה המבוסס על מדיה חזותית או שמא לאתר תדמית בשילוב עם קהילת גולשים?

למה צריך אתר לעסק?

בניית אתר לעסק הפכה להיות דבר הכרחי ונחוץ למדי בעידן הטכנולוגי של היום. אם לא תפעל לשיווק וייצוג העסק שלך באינטרנט, אתה עלול לפספס סגמנטציה ענקית מן השוק. אתר לעסק תורם לחשיפת תכנך לקהל לקוחות רחב יותר. אתר לעסק צריך להיות אופטימלי עבור מנוע החיפוש של Google כיוון ש-99% מהחיפושים במנועי החיפוש בישראל מתבצעים דרך Google. תוכנת פלאש (Flash) למשל, אינה תומכת בקידום אתרים ולא עובדת עם המוצרים של ענק ההיי-טק, Apple.

הידעת? האתרים הגדולים והוותיקים בישראל כדוגמת One ונענע עושים שימוש בממשק החיפוש של Google וכך גם הסמארטפון והטאבלט שלך משתמשים ב-Google . זהו ללא ספק מנוע החיפוש העיקרי בישראל והפופולארי ביותר.

חיפוש במנוע Google, יוביל את הגולשים לרשימת תוצאות שבה עסקך יופיע. “%87 מהישראלים מתחברים כל יום לאינטרנט” - מנתון כזה ניתן להסיק שנתח השוק ש- Google מייצגת ביחס ללקוחות הפוטנציאלים שלך, הוא ענק. בעידן הדפוס, לא מתפשרים; מוצר פגום, אתר שלא עושה את העבודה, לא יוצא תחת ידינו.

אתר תדמית הוא אתר המותאם ל- Google, באופן בו אנו בונים אתרים

שפת התכנות של האתר חייבת להיות ברמה הכי גבוהה שיש כאשר על אתר העסק לתת לך יתרון על פני יריבך בשוק. המלצה מעידן הדפוס-“אסור להתפשר על שפת תכנות שאינה PHP או ASP, כי HTML פשוט כבר לא מספיק.” כתיבת תוכן וקופירייטינג ישפיעו על קידום אתרך, דבר שיוביל את אתר העסק שלך למקומות הראשונים במנוע החיפוש של Google תוך 90 יום.

התקשרו לעידן הדפוס על מנת לקבל מידע אודות בניית אתר לעסק ולקביעת פגישה ללא התחייבות!